SESJE RODZINNE

Najważniejszą rzeczą przy fotografii rodzinnej jest swobodna atmosfera podczas sesji i uchwycenie pawdziwych emocji.

Nasze studio fotograficzne wyposażone jest w liczne rekwizyty i tła, które sprawią, że zdjęcia będą jeszcze bardziej interesujące, a czas spędzony na planie będzie dla dzieci dobrą zabawą i niezapomnianym przeżyciem.
Dysponujemy przebraniami i akcesoriami często wykorzystywanymi przy sesjach norowodkowych i niemowlęcych.

Na sesje realizowane poza studiem zawsze zabieramy ze sobą profesjonalny sprzęt oświetleniowy oraz – jeśli jest taka potrzeba – zestawy przenośnych teł oraz akcesoria i rekwizyty.

Czas trwania sesji zależy głównie od możliwości i chęci współpracy dzieci – najczęściej jest to od 1 do 2 godzin. Możemy dla Państwa zarezerwować maksymalnie do 3 godzin w studio.

UWAGA! Jeśli w sesji mają wziąć udział dzieci, to na kilka dni przed sesją warto nas odwiedzić razem z nimi, by mogły oswoić się z nowym miejscem i osobami. Takie spotkanie bardzo dużo daje podczas sesji. 🙂

Cena realizowanej w studio sesji dla maksymalnie 6 osób: 600 zł (487,80 zł + VAT)
Sesje z udziałem dziecka (lub dzieci) w wieku przedszkolnym: dopłata 50%.

W ciągu najpóźniej 5 dni od wybrania ujęć otrzymujecie:

  • 20 zdjęć w wersji elektronicznej poddanych obróbce, gotowych umieszczenia w internecie oraz wydrukowanych w formacie 13×18 cm

Dodatkowo:

  • 3 zdjęcia spośród wybranych w wersji elektronicznej, poddane obróbce i dokładnemu retuszowi, w rozdzielczości umożliwiającej wydruk w formacie min. 60×90 cm – czas oczekiwania do ok. 2 tygodni

Zwierzęta w naszym studio są mile widziane!

Podczas sesji wykonywanych jest bardzo dużo ujęć, z których sami wybieracie te najlepsze. Jeśli będzie więcej zdjęć, które Wam się spodobają, istnieje możliwość zakupu dodatkowych ujęć.

– Retusz dodatkowo wybranego ujęcia w rozdzielczości umożliwiającej wydruk w formacie min. 60×90 cm – 70 zł (56,90 zł + VAT)
– Obróbka, wydruk 13×18 cm i wersja elektroniczna dodatkowo wybranego zdjęcia – 20 zł (16,26 zł + VAT)
– Dodatkowy wydruk zdjęcia w formacie 13×18 cm – 4 zł (3,25 zł + VAT)
– Dodatkowy wydruk zdjęcia w formacie 10×15 cm – 2 zł (3,1,63 zł + VAT)
Drukowane przez nas zdjęcia są odporne na działanie światła i wody. Ich trwałość szacowana jest na 100 lat.

Serdecznie polecamy skorzystanie z usługi profesjonalnej wizażystki. Koszt zaczyna się od 150 zł i zależy od zakresu pracy.

Możemy zorganizować sesję w plenerze lub w Waszym mieszkaniu. Cena ustalana jest wtedy indywidualnie.

Możliwe jest zamówienie odbitek w różnych formatach, płyt DVD w spersonalizowanych okładkach, fotoksiążek, albumów, fotokalendarzy, oraz innych fotogadżetów.

Proszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów i terminu sesji.
Ostateczna rezerwacja terminu sesji następuje w momencie wniesienia i potwierdzenia opłaty rezerwacyjnej o charakterze zadatku w wysokości 200 zł na konto: Kama Bork, 16144013870000000013072547
W przypadku voucherów prezentowych konieczne jest dokonanie wpłaty pełnej kwoty przed wysłaniem vouchera (do usług wizażystki należy doliczyć 23% VAT)