SZYBKIE, TANIE, PROFESJONALNE ZDJĘCIA DO CV – EXPRESS!!! – tylko 169 zł – zadzwoń 798470007

Profesjonalne zdjęcie do CV, dokładnie takie jak te powyżej, możesz uzyskać szybko i tanio. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia w realizacji dużych sesji wizerunkowych i biznesowych. Przychodzisz w stroju, który ma być na zdjęciach. Wizaż i fryzurę wykonujesz we własnym zakresie przed przyjściem do studia. Zdjęcie możemy wykonać na białym lub szarym tle. Kadr to typowy headshot (popiersie nie obejmujące dłoni ani przedramion). Wykonujemy serię profesjonalnych ujęć i spośród nich pomagamy wybrać jedno zdjęcie do CV. Wybrane zdjęcie jest kadrowane tak jak do CV (układ pionowy) i na poczekaniu poddawane naturalnemu retuszowi.
Na koniec na poprawnie skalibrowanym monitorze oglądasz wyretuszowane zdjęcie. Zaakceptowane zdjęcie, odpowiednio przekadrowane, w rozdzielczości umożliwiającej natychmiastowe wykorzystanie w CV, otrzymujesz od razu mailem. Powrót do pracy nad zdjęciem jest możliwy przez następne 48 godzin i kosztuje 90 zł.
Wszystko razem trwa około 30 minut.

Dodatkowo, za dopłatą możliwy jest retusz szerszego kadru i przygotowanie tego samego zdjęcia w formacie wymaganym przez LinkedIn (kwadrat).

Konieczna jest uprzednia rezerwacja terminu, która wiąże się dokonaniem opłaty rezerwacyjnej o charakterze zadatku w wysokości 80 zł.

Możliwy jest wydruk zdjęć na papierze w formacie dokumentowym. Koszt pierwszych czterech zdjęć to 20 zł, kolejnych czterech – 10 zł.
Retusz dodatkowo wybranego zdjęcia to koszt 60 zł
Przygotowanie zdjęcia w formacie LinkedIn 30 zł.

W cenie zawarta jest licencja na PRYWATNE wykorzystanie zdjęć (CV, LinkedIn, Goldenline, Facebook).
Licencja na komercyjne wykorzystanie zdjęć (www, druk do A4) – 150 zł