Potrzebne Ci zdjęcie. Tylko jedno zdjęcie. Nie interesuje Cię długa sesja.
Opowiesz mi jaki masz pomysł, ale nie będzie jednak czasu na wierne naśladowanie innego, istniejącego już zdjęcia.
Czy potrzebujesz zdjęcia z dzieckiem, czy z psem lub z kolegami – w każdym przypadku pomogę wybrać kolor tła, najlepszą pozę i odpowiednio do tego ustawię oświetlenie.
Do studia weź wszystko co może być potrzebne. Zabierz strój w którym chcesz wystąpić oraz ewentualne rekwizyty. Zadbaj o swój wygląd. Jeśli jesteś kobietą – przyjdź w odpowiednim makijażu i uczesaniu.
Od razu po zakończeniu fotografowania wspólnie wybierzemy najlepsze ujęcie. Zostanie ono poddane obróbce i retuszowi w takim samym stylu jak wszystko co możesz oglądać w moim portfolio.
W ramach tej oferty nie wykonuję zdjęć takich jak akt, buduar, bielizna, beauty oraz zdjęć stylizowanych, kopiujących istniejący wzór lub czyjś pomysł.
Gotowe zdjęcie zostanie przygotowane w dwóch rozdzielczościach 4300 px (do druku w dużym formacie) oraz 900 px (do internetu).
Zdjęcie przeznaczone jest do użytku prywatnego. Można go również używać na prywatnych profilach w portalach społecznościowych.
Do jego komercyjnego wykorzystania (np. w prowadzonej działalności gospodarczej) konieczne jest wykupienie odpowiedniej licencji (od 150 zł).

RODZAJE ZDJĘĆ
Do wyboru są cztery rodzaje zdjęć:

 1. HEADSHOT (do 20 minut, 169 zł)
  Popularny i dobrze znany rodzaj zdjęć, na których widać twarz osoby fotografowanej, kadr nie obejmuje przedramion ani dłoni.
 2. BODYSHOT (do 30 minut, 199 zł)
  Zdjęcie na którym osoba fotografowana widoczna jest do pasa (tzw. plan średni), od kolan w górę (tzw. plan amerykański) lub w całości.
 3. GROUPSHOT – ZDJĘCIE GRUPOWE (do 30 minut, 219 zł)
  Zdjęcie na którym jest razem od 2 do 6 osób
 4. HEADSHOT / BODYSHOT DZIECKA (do 20 minut, 149 zł)
  Zdjęcie dziecka w wieku od 2 do 12 lat.

Rezerwacja terminu wymaga wpłaty zadatku w wysokości 100 zł.
Czas oczekiwania na gotowe zdjęcie – 5 dni roboczych licząc od następnego dnia po sesji
Usługa EXPRESS 24hdopłata 150 zł (o ile jest możliwa – może dotyczyć tylko jednego zdjęcia z sesji)
Obróbka i retusz dodatkowo wybranych zdjęć – 70 zł/szt