Gdy tylko czas pozwala wykonujemy wszystkie rodzaje zdjęć – m.in. zdjęcia biometryczne do dowodu osobistego i paszportu, zdjęcia do legitymacji, prawa jazdy, dyplomu, wizy itd.
Koniecznie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w dniu planowanej wizyty. Wcześniejsza rezerwacja wiąże się dokonaniem opłaty rezerwacyjnej o charakterze zadatku.
W studio pracujemy najczęściej od godziny 15:00 do 20:00 lub dłużej. Można do nas dzwonić w godzinach 10:00-23:00.

DLACZEGO MY?
Wiemy, co zrobić, żeby ludzie na zdjęciach wyglądali tak dobrze, jak to tylko możliwe. Dodatkowo zdjęcia przed wydrukowaniem poddawane są delikatnemu retuszowi – dzięki temu końcowy efekt zadowoli najbardziej wymagających klientów. Wreszcie mogą Państwo mieć zdjęcia, które sprawią, że z przyjemnością pokażecie swoje dokumenty.

Wykonujemy serię ujęć, z których klient na komputerze wybiera najlepsze. Wydrukowane na papierze fotograficznym i nagrane na CD lub wysłane mailem zdjęcia są gotowe do odbioru w 10-15 minut.

Poprawność formalną wszystkich zdjęć weryfikujemy za pomocą specjalistycznego oprogramowania.

Pracujemy na profesjonalnym planie zdjęciowym wyposażonym w oświetlenie studyjne. Będziecie Państwo fotografowani w takich samych warunkach, w jakich powstawały zdjęcia studyjne prezentowane w moim portfolio.

CENNIK ZDJĘĆ DO DOKUMENTÓW:
– dowód osobisty, paszport, dyplom itp. (wydruk 4 zdjęć i retusz w cenie) – 40 zł
– wiza (wydruk 2 zdjęć i retusz w cenie) – 40 zł
– wydruk dodatkowych zdjęć 2 szt. do wizy lub 4 szt do innych dokumentów – 10 zł
– wersje elektroniczne GRATIS (wysłane mailem lub nagrane na płytę CD)
– dodatkowa wersja elektroniczna pełnego kadru nadającego się do innych zastosowań – dopłata 50 zł

UWAGA!!! Czasami to samo ujęcie można wykorzystać w kilku różnych dokumentach. W takim przypadku przygotowanie i wydrukowanie każdego kolejnego zestawu zdjęć kosztuje 20zł.

Adres studia: ul. Kazury 2C (Ursynów – Natolin)

 

SZYBKIE, TANIE, PROFESJONALNE ZDJĘCIA DO CV – EXPRESS!!! – tylko 119 zł – zadzwoń 798470007

Profesjonalne zdjęcie do CV możesz uzyskać szybko i tanio. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia w realizacji dużych sesji wizerunkowych i biznesowych. Przychodzisz we własnym stroju biznesowym. Zdjęcie możemy wykonać na białym lub szarym tle. Kadr to typowy headshot (popiersie). Wykonujemy serię profesjonalnych ujęć i spośród nich pomagamy wybrać jedno zdjęcie do CV. Wybrane zdjęcie jest kadrowane tak jak do CV (układ pionowy) i poddawane retuszowi. Wszystko razem trwa do 20 minut. Na poczekaniu otrzymujesz na płycie lub mailem odpowiednio przekadrowane i wyretuszowane zdjęcie, w odpowiedniej rozdzielczości, gotowe do wykorzystania w CV.
Dodatkowo, za dopłatą możliwy jest retusz szerszego kadru i przygotowanie tego samego zdjęcia w formacie wymaganym przez LinkedIn (kwadrat).

Koniecznie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w dniu planowanej wizyty. Wcześniejsza rezerwacja wiąże się dokonaniem opłaty rezerwacyjnej o charakterze zadatku.

Możliwy jest wydruk zdjęć na papierze w formacie dokumentowym. Koszt pierwszych czterech zdjęć to 20 zł, kolejnych czterech – 10 zł.
Wykonanie drugiej serii ujęć kosztuje 30 zł.
Retusz dodatkowego zdjęcia to koszt 50 zł
Przygotowanie zdjęcia w formacie LinkedIn 20 zł.

W cenie zawarta jest licencja na PRYWATNE wykorzystanie zdjęć (CV, LinkedIn, Goldenline, Facebook).
Licencja na komercyjne wykorzystanie zdjęć (www, druk do A4) – 100 zł

 

SESJE WIZERUNKOWE / BIZNESOWE PREMIUM:
https://zdjecia-biznesowe.pl