UWAGA! NIE WYKONUJEMY ZDJĘĆ DO WIZY ROSYJSKIEJ ANI DO ŻADNYCH INNYCH ROSYJSKICH DOKUMENTÓW!

Bardzo często trafiają do nas klienci, którzy bezskutecznie próbowali zrobić przyzwoite zdjęcie do dokumentów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, cierpliwości i przyjaznej atmosferze studia, jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby.
Nie robimy zdjęć w kącie na tle ściany. Zdjęcia do dokumentów wykonujemy na profesjonalnym planie zdjęciowym wyposażonym w oświetlenie studyjne, które pozwala zachować plastykę twarzy osoby fotografowanej. 
Przed zdjęciem możesz przez chwilę przygotować się przed lustrem, a później – przy naszej pomocy – wybrać najlepsze spośród wielu, ujęcie.

Konieczna jest rezerwacja każdej wizyty online (zakładka „zarezerwuj online”) która wiąże się z dokonaniem opłaty rezerwacyjnej o charakterze zadatku.
Jeśli potrzebne są dwa różne zdjęcia do różnych dokumentów (np. biometryczne oraz półprofil) to koniecznie należy zarezerwować dwa terminy, najlepiej następujące bezpośrednio po sobie. W przypadku większej ilości osób należy zarezerwować tyle terminów ile zdjęć trzeba będzie zrobić.

UWAGA! Do dowodu osobistego, paszportu i prawa jazdy wystarcza jedno i to samo, zdjęcie biometryczne. Wszelkie wątpliwości chętnie wyjaśnimy telefonicznie.

ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW
Cena: 60 zł
Zawsze dostajesz: profesjonalnie wyretuszowane, naturalnie wyglądające zdjęcie w wersji elektronicznej i 4 wydruki papierowe o odpowiednich rozmiarach (w przypadku zdjęć w formatach kwadratowych większych niż 4,5×4,5cm i prostokątnych większych niż 4,5×6,5 cm – 2 szt.)
Zdjęcia są kadrowane zgodnie z szablonami obowiązującymi dla konkretnych dokumentów i mogą nie nadawać się do wykorzystania w innych celach.

Opcje dodatkowe:
– wydruk 4 kolejnych zdjęć – 10 zł (nie zajmujemy się wydrukiem zdjęć nie wykonanych w naszym studio)
– przekadrowanie do innego formatu + 4 wydruki – 20 zł
– dodatkowa wersja elektroniczna pełnego kadru nadającego się do innych zastosowań – dopłata 50 zł

NIESTETY NIE FOTOGRAFUJEMY DZIECI NIE UTRZYMUJĄCYCH SAMODZIELNIE GŁOWY W PIONIE.

 

Adres studia: ul. Kazury 2C (Ursynów – Natolin), zadzwoń do nas – 798470007

 

SZYBKIE, TANIE, PROFESJONALNE ZDJĘCIA DO CV – EXPRESS!!! – tylko 169 zł – zadzwoń 798470007

Profesjonalne zdjęcie do CV możesz uzyskać szybko i tanio. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia w realizacji dużych sesji wizerunkowych i biznesowych. Przychodzisz we własnym stroju biznesowym. Zdjęcie możemy wykonać na białym lub szarym tle. Kadr to typowy headshot (popiersie). Wykonujemy serię profesjonalnych ujęć i spośród nich pomagamy wybrać jedno zdjęcie do CV. Wybrane zdjęcie jest kadrowane tak jak do CV (układ pionowy) i poddawane retuszowi. Wszystko razem trwa do 20 minut. Na poczekaniu otrzymujesz na płycie lub mailem odpowiednio przekadrowane i wyretuszowane zdjęcie, w odpowiedniej rozdzielczości, gotowe do wykorzystania w CV.
Dodatkowo, za dopłatą możliwy jest retusz szerszego kadru i przygotowanie tego samego zdjęcia w formacie wymaganym przez LinkedIn (kwadrat).

Możliwy jest wydruk zdjęć na papierze w formacie dokumentowym. Koszt pierwszych czterech zdjęć to 20 zł, kolejnych czterech – 10 zł.
Retusz dodatkowego zdjęcia to koszt 60 zł
Przygotowanie zdjęcia w formacie LinkedIn 30 zł.

W cenie zawarta jest licencja na PRYWATNE wykorzystanie zdjęć (CV, LinkedIn, Goldenline, Facebook).
Licencja na komercyjne wykorzystanie zdjęć (www, druk do A4) – 150 zł

 

SESJE WIZERUNKOWE / BIZNESOWE PREMIUM:
https://zdjecia-biznesowe.pl