UWAGA! NIE WYKONUJEMY ZDJĘĆ DO WIZY ROSYJSKIEJ ANI DO ŻADNYCH INNYCH ROSYJSKICH DOKUMENTÓW!

Bardzo często trafiają do nas klienci, którzy bezskutecznie próbowali zrobić przyzwoite zdjęcie do dokumentów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, cierpliwości i przyjaznej atmosferze studia, jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby.
Nie robimy zdjęć w kącie na tle ściany. Zdjęcia do dokumentów wykonujemy na profesjonalnym planie zdjęciowym wyposażonym w oświetlenie studyjne, które pozwala zachować plastykę twarzy osoby fotografowanej. 
Przed zdjęciem możesz przez chwilę przygotować się przed lustrem, a później – przy naszej pomocy – wybrać najlepsze spośród wielu, ujęcie.

Konieczna jest rezerwacja każdej wizyty online (zakładka „zarezerwuj online”) która wiąże się z dokonaniem opłaty rezerwacyjnej o charakterze zadatku.
Jeśli potrzebne są dwa różne zdjęcia do różnych dokumentów (np. biometryczne oraz półprofil) to koniecznie należy zarezerwować dwa terminy, najlepiej następujące bezpośrednio po sobie. W przypadku większej ilości osób należy zarezerwować tyle terminów ile zdjęć trzeba będzie zrobić.

UWAGA! Do dowodu osobistego, paszportu i prawa jazdy wystarcza jedno i to samo, zdjęcie biometryczne. Wszelkie wątpliwości chętnie wyjaśnimy telefonicznie.

ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW
Cena: 60 zł
Zawsze dostajesz: profesjonalnie wyretuszowane, naturalnie wyglądające zdjęcie w wersji elektronicznej i 4 wydruki papierowe o odpowiednich rozmiarach (w przypadku zdjęć w formatach kwadratowych większych niż 4,5×4,5cm i prostokątnych większych niż 4,5×6,5 cm – 2 szt.)
Zdjęcia są kadrowane zgodnie z szablonami obowiązującymi dla konkretnych dokumentów i mogą nie nadawać się do wykorzystania w innych celach.

Opcje dodatkowe:
– wydruk 4 kolejnych zdjęć – 10 zł (nie zajmujemy się wydrukiem zdjęć nie wykonanych w naszym studio)
– przekadrowanie do innego formatu + 4 wydruki – 20 zł
– dodatkowa wersja elektroniczna pełnego kadru nadającego się do innych zastosowań – dopłata 50 zł

ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW DLA NAJMNIEJSZYCH DZIECI (nie utrzymujących samodzielnie głowy w pionie)
Cena: 100 zł
Zamiast 20 minut rezerwujemy na zrobienie takiego zdjęcia aż 40 minut. Dziecko jest fotografowane w pozycji leżącej.
Nie używamy lamp błyskowych, by nie narażać delikatnego układu nerwowego na silne bodźce.
Dokonując rezerwacji online należy wybrać opcję nazwaną „Zdjęcie do dokumentów dla dzieci nie utrzymujących samodzielnie głowy w pionie”

Adres studia: ul. Kazury 2C (Ursynów – Natolin), zadzwoń do nas – 798470007

 

SZYBKIE, TANIE, PROFESJONALNE ZDJĘCIA DO CV – EXPRESS!!! – tylko 159 zł – zadzwoń 798470007

Profesjonalne zdjęcie do CV możesz uzyskać szybko i tanio. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia w realizacji dużych sesji wizerunkowych i biznesowych. Przychodzisz we własnym stroju biznesowym. Zdjęcie możemy wykonać na białym lub szarym tle. Kadr to typowy headshot (popiersie). Wykonujemy serię profesjonalnych ujęć i spośród nich pomagamy wybrać jedno zdjęcie do CV. Wybrane zdjęcie jest kadrowane tak jak do CV (układ pionowy) i poddawane retuszowi. Wszystko razem trwa do 20 minut. Na poczekaniu otrzymujesz na płycie lub mailem odpowiednio przekadrowane i wyretuszowane zdjęcie, w odpowiedniej rozdzielczości, gotowe do wykorzystania w CV.
Dodatkowo, za dopłatą możliwy jest retusz szerszego kadru i przygotowanie tego samego zdjęcia w formacie wymaganym przez LinkedIn (kwadrat).

Możliwy jest wydruk zdjęć na papierze w formacie dokumentowym. Koszt pierwszych czterech zdjęć to 20 zł, kolejnych czterech – 10 zł.
Retusz dodatkowego zdjęcia to koszt 60 zł
Przygotowanie zdjęcia w formacie LinkedIn 30 zł.

W cenie zawarta jest licencja na PRYWATNE wykorzystanie zdjęć (CV, LinkedIn, Goldenline, Facebook).
Licencja na komercyjne wykorzystanie zdjęć (www, druk do A4) – 150 zł

 

SESJE WIZERUNKOWE / BIZNESOWE PREMIUM:
https://zdjecia-biznesowe.pl