Bardzo często trafiają do nas klienci, którzy bezskutecznie próbowali zrobić przyzwoite zdjęcie do dokumentów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, cierpliwości i przyjaznej atmosferze studia, jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby.

Nie robimy zdjęć w kącie na tle ściany. Zdjęcia do dokumentów wykonujemy na profesjonalnym planie zdjęciowym wyposażonym w oświetlenie studyjne, które pozwala zachować plastykę twarzy osoby fotografowanej. 

Rezerwujemy dla Ciebie pół godziny. W tym czasie możesz przygotować się do zdjęć przy stanowisku wizażowym, wybrać na komputerze najlepsze spośród wielu ujęcie, a w czasie gdy zdjęcie jest retuszowane i drukowane, wypić dobrą kawę.

Osobom, które wahają się nad tym, czy lepsze będą rozpuszczone czy spięte włosy, możemy wykonać tzw. „zdjęcia próbne”.

Koniecznie prosimy o telefoniczną rezerwację każdej wizyty. Rezerwacja terminu w następnym lub kolejnych dniach wiąże się z dokonaniem opłaty rezerwacyjnej o charakterze zadatku.

Cena: 50 zł (zdjęcie zrobione przy okazji innej sesji – 40 zł)

Zawsze dostajesz: profesjonalnie wyretuszowane, naturalnie wyglądające zdjęcie w wersji elektronicznej i 4 wydruki papierowe o odpowiednich rozmiarach (w przypadku zdjęć w formatach kwadratowych większych niż 4,5×4,5cm i prostokątnych większych niż 4,5×6,5 cm – 2 szt.)

Opcje dodatkowe:
– wydruk 4 kolejnych zdjęć – 10 zł *
– przekadrowanie do innego formatu + 4 wydruki – 20 zł
– dodatkowa wersja elektroniczna pełnego kadru nadającego się do innych zastosowań – dopłata 50 zł

* nie zajmujemy się wydrukiem zdjęć nie wykonanych w naszym studio

Adres studia: ul. Kazury 2C (Ursynów – Natolin), zadzwoń do nas – 798470007

 

SZYBKIE, TANIE, PROFESJONALNE ZDJĘCIA DO CV – EXPRESS!!! – tylko 129 zł – zadzwoń 798470007

Profesjonalne zdjęcie do CV możesz uzyskać szybko i tanio. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia w realizacji dużych sesji wizerunkowych i biznesowych. Przychodzisz we własnym stroju biznesowym. Zdjęcie możemy wykonać na białym lub szarym tle. Kadr to typowy headshot (popiersie). Wykonujemy serię profesjonalnych ujęć i spośród nich pomagamy wybrać jedno zdjęcie do CV. Wybrane zdjęcie jest kadrowane tak jak do CV (układ pionowy) i poddawane retuszowi. Wszystko razem trwa do 20 minut. Na poczekaniu otrzymujesz na płycie lub mailem odpowiednio przekadrowane i wyretuszowane zdjęcie, w odpowiedniej rozdzielczości, gotowe do wykorzystania w CV.
Dodatkowo, za dopłatą możliwy jest retusz szerszego kadru i przygotowanie tego samego zdjęcia w formacie wymaganym przez LinkedIn (kwadrat).

Koniecznie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w dniu planowanej wizyty. Wcześniejsza rezerwacja wiąże się dokonaniem opłaty rezerwacyjnej o charakterze zadatku.

Możliwy jest wydruk zdjęć na papierze w formacie dokumentowym. Koszt pierwszych czterech zdjęć to 20 zł, kolejnych czterech – 10 zł.
Wykonanie drugiej serii ujęć kosztuje 30 zł.
Retusz dodatkowego zdjęcia to koszt 50 zł
Przygotowanie zdjęcia w formacie LinkedIn 20 zł.

W cenie zawarta jest licencja na PRYWATNE wykorzystanie zdjęć (CV, LinkedIn, Goldenline, Facebook).
Licencja na komercyjne wykorzystanie zdjęć (www, druk do A4) – 100 zł

 

SESJE WIZERUNKOWE / BIZNESOWE PREMIUM:
https://zdjecia-biznesowe.pl