Vouchery – sesja na prezent

Kupując w prezencie voucher na sesję fotograficzną dajesz w prezencie kilka rzeczy:

– Przygodę, emocje i nowe doświadczenie
– Odkryciem najlepszych stron własnego wizerunku 
– Wiedzę o tym, jak na codzień zachować się w sytuacji fotografowania
– Najlepsze możliwe zdjęcia, które – jako pamiątka – pozostaną na zawsze

Prezent w postaci sesji zdjęciowej może być dużą niespodzianką. Warto zadbać o to, by była ona przyjemna.
Każda sesja sprawi przyjemność osobie, dla której „selfie” to codzienność i którą wiadać na prawie każdym zdjęciu z wakacyjnych wycieczek.
Na pewno zachwycone voucherem na sesję do portfolio będą dziewczyny marzące o karierze modelki.
Osoby aktywne zawodowo ucieszą się sesją wizerunkową, a znajomi single korzystający z portali randkowych – z sesji photodate.
Dobrym sposobem, aby namówić na sesję osoby, które nie przepadają za zdjęciami, może być prezent w postaci wspólnej sesji rodzinnej.

Jeśli nie wiesz, która sesja najbardziej ucieszy osobę obdarowaną, możesz kupić voucher kwotowy.

Przygotowywane przez nas vouchery mają postać odbitki fotograficznej zawierającej następujące elementy:
– okolicznościowy tekst przygotowany przez osobę kupującą voucher (np. życzenia)
– podstawowe informacje o sesji (rodzaj, czas trwania, udział wizażystki, ilość zdjęć itp.) lub wartość vouchera
– informację kiedy najpóźniej należy umówić się na sesję (najczęściej pół roku)
– dane kontaktowe studia
– kod identyfikacyjny vouchera (w lewym dolnym rogu)

W jaki sposób można kupić voucher?
Najwygodniej wszelkie szczegóły uzgodnić w studio, dokonać rozliczenia i wyjść od nas z przygotowanym na poczekaniu voucherem.
Można też dokonać zakupu zdalnie. Wtedy po telefonicznym uzgodnieniu szczegółów przesyłamy mailem projekt vouchera w formacie jpg.
Po ewentualnych poprawkach i ostatecznym zaakceptowaniu treści i wyglądu vouchera prosimy o dokonanie przelewu, a następnie voucher wysyłamy kurierem na wskazany adres pocztowy (koszt 20 zł).
Jeśli voucher jest prezentem „w ostatniej chwili„, możliwe jest dokonanie szybkiej płatności przez dotpay i otrzymanie vouchera mailem do samodzielnego wydruku.

UWAGA!
Vouchery nie podlegają zwrotom ani zamianie na gotówkę.

 

REGULAMIN WYKORZYSTANIA VOUCHERÓW
1. Studio Fotograficzne Kama Bork sprzedaje vouchery na konkretne usługi opisane i wycenione w ofercie studia oraz vouchery mające wartości kwotowe.
2. Studio zastrzega sobie prawo do ograniczenia wyboru usług możliwych do zakupu i realizacji za pomocą vouchera.
3. Zmiana zakresu usług opisanych na voucherze jest możliwa za zgodą Studia.
4. Voucher może być wykorzystany jedynie w całości. Jeżeli wartość usług jest niższa niż wartość vouchera, to cała jego wartość zostaje uznana za wykorzystaną. Jeżeli wartość usług jest wyższa niż wartość vouchera, to jego wartość jest odejmowana od wartości usług, a pozostała kwota pozostaje do opłacenia.
5. Vouchery mają określony termin ważności podany na voucherze.
6. Termin ważności vouchera określa moment do którego należy umówić termin sesji. Nienawiązanie kontaktu ze Studiem przed upływem terminu ważności vouchera jest traktowane jak rezygnacja z jego wykorzystania.
7. Termin realizacji vouchera umawiany jest telefonicznie i potwierdzany przez Studio mailem. Voucher niezrealizowany w umówionym terminie z winy klienta traci ważność. Dopuszczalna jest jednorazowa zmiana umówionego terminu realizacji. Musi ona być dokonana telefonicznie (nie za pomocą maila lub smsa) i nastąpić nie później niż 48 godzin roboczych przed umówionym terminem.
8. W szczególnych przypadkach możliwe jest przedłużenie terminu ważności vouchera. Można tego dokonać jednak wyłącznie przed upływem określonego na nim terminu. Decyzja o możliwości przedłużenia terminu należy do Studia Fotograficznego Kama Bork.
9. Vouchery są generowane indywidualnie, opatrzone kodem identyfikacyjnym, przypisane do osoby dokonującej zakupu i nie mogą być przedmiotem handlu.
10. Osoba realizująca voucher poświadcza jego zrealizowanie podpisem na dokumencie zawierający kod identyfikacyjny vouchera oraz jej dane kontaktowe.
11. Vouchery nie muszą być fizycznie przedstawiane w Studio, jednak należy je zachować do momentu zrealizowania usługi jako dowód jej wykupienia.
12. Vouchery nie podlegają zwrotom ani nie można ich wymieniać na środki pieniężne.
13. Studio może odmówić realizacji vouchera w przypadku nieprzestrzegania przez klienta regulaminu świadczenia usług (np. reżimu sanitarnego).
14. Dokonując zakupu vouchera kupujący potwierdza, że zapoznał się z treścią regulaminu i zaakceptował jego postanowienia w imieniu własnym oraz osób, które mają być obdarowane voucherem.